0 Property
Input Date:
2026-05-14
Details:
Aberdeen ABERDEEN CTR BLK I KONG WING COURT ,Floor: 5 ,Room: 1 ,Gross:551ft² ,Saleable:461ft²
Price:
$4.17M @$7,568/GA @$9,046/SA
Input Date:
2026-05-14
Details:
Aberdeen SOUTH HORIZONS TWR 01 HOI SING COURT ,Floor: 40 ,Room: F ,Gross:636ft² ,Saleable:534ft²
Price:
$7.48M @$11,761/GA @$14,007/SA
Input Date:
2026-05-14
Details:
Aberdeen SOUTHSKY ,Floor: 26 ,Room: A ,Saleable:881ft²
Price:
$24.30M @$27,582/SA
Input Date:
2026-05-14
Details:
Aberdeen SOUTH HORIZONS TWR 04 HOI WAN COURT ,Floor: 33 ,Room: B ,Gross:908ft² ,Saleable:742ft²
Price:
$10.65M @$11,729/GA @$14,353/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Aberdeen YUE ON COURT BLK F (HOS) ,Floor: 10 ,Room: 8 ,Gross:618ft² ,Saleable:504ft²
Price:
$4.95M @$8,010/GA @$9,821/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Aberdeen SHAM WAN TWRS 01 ,Floor: 52 ,Room: D ,Gross:638ft² ,Saleable:514ft²
Price:
$8.71M @$13,649/GA @$16,942/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Aberdeen SOUTH HORIZONS TWR 21 MEI CHUN COURT ,Floor: 35 ,Room: A ,Gross:755ft² ,Saleable:599ft²
Price:
$8.60M @$11,391/GA @$14,357/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Aberdeen SOUTH HORIZONS TWR 31 PAK KING COURT ,Floor: 19 ,Room: C ,Gross:681ft² ,Saleable:538ft²
Price:
$7.43M @$10,910/GA @$13,810/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Aberdeen LARVOTTO TWR 05 ,Floor: 35 ,Room: A ,Gross:1,477ft² ,Saleable:1,182ft²
Price:
$29.68M @$20,095/GA @$25,110/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Aberdeen KAM FUNG BLDG ,Floor: 13 ,Room: H ,Saleable:547ft²
Price:
$6.28M @$11,481/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Aberdeen LARVOTTO TWR 05 ,Floor: 37 ,Room: B ,Gross:1,453ft² ,Saleable:1,163ft²
Price:
$27.50M @$18,926/GA @$23,646/SA
Input Date:
2026-05-12
Details:
Price:
$27.50M @$18,926/GA @$23,646/SA
Input Date:
2026-05-11
Details:
Aberdeen SOUTH HORIZONS TWR 13 YEE LOK COURT ,Floor: 18 ,Room: A ,Gross:798ft² ,Saleable:641ft²
Price:
$9.20M @$11,529/GA @$14,353/SA
Input Date:
2026-05-11
Details:
Aberdeen YUE FAI COURT BLK A (HOS) ,Floor: 21 ,Room: 1 ,Gross:502ft² ,Saleable:419ft²
Price:
$5.28M @$10,518/GA @$12,601/SA
Input Date:
2026-05-11
Details:
Aberdeen SOUTH HORIZONS TWR 22 MEI WAH COURT ,Floor: 3 ,Room: B ,Gross:745ft² ,Saleable:590ft²
Price:
$8.38M @$11,248/GA @$14,203/SA
Input Date:
2026-05-11
Details:
Aberdeen MARINA HABITAT BLK 03 (SCHS) ,Floor: 13 ,Room: C ,Gross:703ft² ,Saleable:527ft²
Price:
$7.05M @$10,028/GA @$13,378/SA
Input Date:
2026-05-11
Details:
Aberdeen H BONAIRE ,Floor: 23 ,Room: A ,Saleable:675ft²
Price:
$11.98M @$17,748/SA
Input Date:
2026-05-08
Details:
Aberdeen SHUN KING COURT ,Floor: 10 ,Room: C ,Gross:418ft² ,Saleable:280ft²
Price:
$3.50M @$8,373/GA @$12,500/SA
Input Date:
2026-05-08
Details:
Aberdeen ABERDEEN CTR BLK K HOI TSING COURT ,Floor: 19 ,Room: 5 ,Gross:666ft² ,Saleable:572ft²
Price:
$6.42M @$9,640/GA @$11,224/SA
Input Date:
2026-05-07
Details:
Aberdeen SOUTH HORIZONS TWR 15 YEE WAN COURT ,Floor: 11 ,Room: B ,Gross:784ft² ,Saleable:625ft²
Price:
$8.20M @$10,459/GA @$13,120/SA